Seminerler

Rola Bireysel Semineri

İnsanın kendini anlama çabası, karşılaştığı zorlukları aşma ihtiyacı insan olması ile ilgili. Karşılaştığın birçok zorluğu nasıl aşacağın da öyle. Biraz daha kendini bilmek, ne istediğini ve nasıl gittiğini görmek, sevmek, bilmek, sevilmek insanın ihtiyacı. Bazen su gibi ferah, bazen ateş gibi yakıcı hissetse de sonunda ne güzel “ Ben” oldum, diyebilmek… Ben olma yolculuğunda karşılaştığın her zorlukta Rola Bireysel seninle.

Rola Aile Semineri

Biz olmaya çalışırken başka birine mi dönüşüyorsun? Çocuğun için iyi bir ebeveyn olabiliyor musun? İlişkinde çatışmaları nasıl çözüyorsun? En büyük kaygıların ne oluyor aile olunca konu? Hepimizin yolu aileden geçse de yolun neresinde olduğumuz değişiyor. Yolun neresinde olursan ol Rola Aile yanında.

Rola Grup Semineri

Sonunda hep kendi kendine kalsan da başkalarını görerek kendini tanıyor, küçük ya da büyük gruplarda rollerini oynuyorsun. Rola Grup’da sanatı ve yaratıcı dramayı teknik olarak kullandığımız Etkileşim Grup programlarımız ve Grup Terapi programlarımız var. Terapi odasında iki kişilik özel bir alan açarken grup programlarında güven ilişkisine dayanan bir grup açıyoruz. Böylece kendinde istediğin gelişimi hem grup içinde deneyimliyor hem de olup bitenleri bambaşka pencerelerden de görme fırsatı buluyorsun. Rola Grup belki de en sevdiğin kalabalık olacak.

Call Now Button